Profesjonalny make - up

BB Glow Skin

to rodzaj makijażu permanentnego, który polega na trwałej pigmentacji skóry twarzy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich pań, które zmagają się z poszarzałą skórą z zaczerwieniami i przebarwieniami. Zabieg ten zapewnia efekt lekkiego podkładu na twarzy. Koloryt zostaje wyrównany, cera rozświetlona, a niedoskonałości zakryte. W rezultacie możemy cieszyć się promienną i gładką skórą bez grama makijażu. 
Przed rozpoczęciem zabiegu BB Glow skóra jest dokładnie oczyszczana. W przypadku cer tłustych warto tydzień wcześniej wykonać delikatne złuszczanie. Dzięki temu pozbędziemy się starego naskórka, co ułatwi wniknięcie preparatu. Następnie stosowane jest znieczulenie miejscowe.
BB Glow wykonuje się metodą mikroigłową. Skóra jest nakłuwana przy pomocy głowicy z malutkimi igłami, przez które wprowadzany jest preparat BB. Zabieg jest bardziej powierzchowny niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej. Na koniec stosowana jest maska nawilżająco-odżywcza, na przykład hialuronowa, która nawilża i uszczelnia skórę. Cały proces trwa ok. 2 godziny.  

Umów się na zabieg powrót

make - up

Profesjonalny makijaż na każdą okazję. 
Makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne, fotograficzne, biznesowe i wiele innych.

Umów się na zabieg powrót